• Wpisów: 212
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:10
  • Licznik odwiedzin: 39 776 / 2938 dni
 
ada2609
 
Dzień Dobry!!
Oj, dawno mnie tu nie było.Jestem tuż przed egzaminami i nie wiem jak ja do nich przeżyję. Co dzień stres jest coraz większy, nie opuszczam książek wtedy kiedy mogę.Mam czas na odpoczynek kiedy jem bądź muszę pojechać na zakupy. Na biurku leży masa repetytoriów, egzaminy z 2 poprzednich lat i setki zadań egzaminacyjnych. :( Wszyscy mi mówią bym wyluzowała trochę, po stres wszystko pogorszy...
Eh. Lecz ja tak nie potrafię, wyluzuję za tydzień. Na szczęście po egzaminach wyjeżdżam na 2-3 tygodnie do Holandii odpocznę trochę :) Mam nadzieję ,że pogoda będzie mi dopisywać jak zawsze. Chcę wyjść i poopalać się na ogrodzie , bo tu w Polsce pogoda pozwala tylko o tym pomarzyć :)
Tak na prawdę wrócę z Holandii, zacznę wszystko poprawiać, i będzie już czerwiec. Podajże 2 wyjeżdżamy całą klasą na zieloną szkołę nad morzę. Później bal trzecioklasistów, luz i wakacje.
A tak w ogóle, wczoraj postanowiłam dużej się nie opieprzać i zrobiłam Mel B - trening brzucha i Tiffany na boczki. Dziś znów coś poćwiczę, a jutro idę od rana na siłownię. :)
Zaraz biorę się za ogarnięcie pokoju i mam dodatkowy angielski o 13 :( JAK MI SIĘ NIE CHCE!!
No cóż trzeba... :/ Nic się nie poradzi. Jutro bądź dziś po południu/wieczorem dodam wpis z moimi wymiarami i zdjęciami przed i po -  a tak na prawdę to w trakcie bo jeszcze nie zakończyłam mojej przygody z ćwiczeniami :)
Trzeba być pozytywnie nastawionym !!
Więc zapraszam Was do zajrzenia ok 17 :)
Całuje Was i życzę miłego dnia :)  / ADA
collage1.jpg

collage2.jpg

collage3.jpg

collage4.jpg

collage5.jpg

collage6.jpg

tumblr_n4577iey2W1s90n2jo1_500.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków