• Wpisów: 212
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:10
  • Licznik odwiedzin: 39 776 / 2938 dni
 
ada2609
 
1.jpg

Hej!
W ostatnim poście mówiłam Wam jak kocham wiosnę na wsi. Na obrzeżach Piotrkowa Trybunalskiego spędziłam cztery dni, bez zasięgu. Próbowałam do Was napisać, wstawić chodź jedno zdjęcie. A tu dupa.
Mimo tego ,jak wieś lubię, majówka była straszna. Jest mi cały czas zimno, nie mogę spać, głowa mi pęka. Nie wiem co się dzieje. Od dziś funduję sobie melise ponieważ wycisza i dzięki niej jesteśmy senni.
Oby mi pomogła, bo nie wytrzymam. Zaczynam już wymyślać sobie guzy mózgu i te inne. :( To jest cholernie męczące. Może Wy macie jakieś sposoby na bezsenność , ból głowy i ciągłe uczucie zimna?
Nie mogą to być tabletki, ponieważ przyjmuję inne leki i nie mogę na razie brav innych.
Wracając do pięknej wiosny, mam dla Was parę zdjęć mojego wykonania.
2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Spodnie z ostatniego posta - Cropp
8.jpg

Czytamy sobie Glamour
9.jpg

Zmarnowana ja, po 2 h snu :(

Czytając te wszystkie czasopisma (Glamour, Elle, Flesz) napotykałam się cały czas na tytuł serialu "Dziewczyny"?  Tam jest pokazane to, to i tamto. Dziewczyny z serialu są takie i owakie.
Zauważyłam ,że jest "moda" na oglądanie tego serialu, Głupio jest mi tez oceniać ten serial skoro go nie oglądałam. Ale czy jest on wart mojego czasu? Nie chodzi o to ,że nie wiem jaka jestem i mój czas jest na wagę złota. Tylko po prostu teraz poprawiam oceny, mam czas na to 2 tygodnie. Później wyjazd. A chcę coś oglądać dla odprężenia. Polecacie mi słynne "Dziewczyny"?
Czekam na Wasze opinie.
Do następnego posta.
Ściskam / ADA

  •  
  • Pozostało 1000 znaków